Kosti, všude kosti!

4. července 2014 v 7:00 | Nebožka |  Obrázky
27. listopadu 2013

Nedávno jsem tu někde psala, že jsem se pustila do kostí. Pak mě napadlo, že jsem sem téměř dva roky na svůj blog nedala vůbec žádný aktuální oprásek (zato mám obrovskou chuť ty starý hrůzy definitivně zničit, haha) a vlastně už jenom píšu. Ne že bych nic nečmárala, ale rozhodně už to není tak často jako dřív. A taky ubylo subkulturních kresbiček. Nějak už mě tohle téma přestalo naplňovat. Ale kosti, kosti jsou v(d)ěčný! Vůbec celý lidský tělo. Vždyť to je hotový zázrak! Líbilo se mi jednou dělat nějakou vědeckou ilustraci, třeba nějaký anatomický atlas. Třeba někdy. Mám na to celej život.Čekání. Doslova. Protože to rok byla jenom tužka a pak se mi nechtělo spát, tak jsem se pustila do vybarvování starých čmáranců. Tohle je jeden z nich.


Takhle zhruba vypadají moje zápisy z přednášek. Nemůžu si pomoct.


Z občasnýho čtení ženských magazínů jsem si vyvodila, že ideálem krásy je zhruba něco takovýho. Tato dáma ale teprve čeká na plastiku prsou. (Původně tato nešťastnice byla Karolina Kurková na přehlídce nějakýho prádla.


Tohle jsou ty nohy, co jsou stejně velký jako moje. Musela jsem to ale fotit, protože je to moc velký na to, aby se to skenovalo, tak mi odpusťte světelnou nedokonalost.


Některý kosti mi zase připomínají zvířata. Takže až zase budete mít nějakou noční můru, je to možná tím, že vám sedí na pánvi. (Je to trochu rozjetý, je to fotka.)


A nakonec lopatka neboli scapula, na kterou jsem hrdá, protože mi ji pochválila teta, studovaná lékařka zajímající se o umění.

Autorkou článku je Nebožka.
Poprvé byl zveřejněn na jejím blogu 27. listopadu 2013.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama